AKCJA RABATOWA 2018

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Tegoroczna największa impreza rolnicza w Polsce już za nami. Tradycyjnie w połowie września, na płycie lotniska w Bednarach, firmy obsługujące rolnictwo spotkały się ze swoimi klientami – rolnikami. Słoneczna pogoda powitała odwiedzających, którzy tłumnie stawili się na siedemnastą już edycję wystawy AGRO-SHOW. W wystawie uczestniczyło ponad 800 firm, w tym ok. 100 wystawców z zagranicy. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła 150 tys. m2, całkowity obszar AGRO-SHOW to 120 ha. Jak co roku, największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy maszyn oraz stoiska producentów sprzętu rolniczego. Odbywały się debaty na tematy nurtujące rolników.

Firma RAPOOL na stoisku targowym zaprezentowała ofertę materiału siewnego rzepaku ozimego. W trakcie rozmów zwracaliśmy uwagę na najważniejsze elementy związane z właściwym doborem odmiany do warunków siedliska. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na podstawowe czynniki decydujące o powodzeniu uprawy rzepaku. Zaliczamy do nich właściwą strukturę gleby, uregulowany odczyn, zasobny w składniki pokarmowe profil glebowy oraz profesjonalną ochronę roślin. W przypadku doboru odmiany ważne jest, aby charakteryzowała się w naszych warunkach klimatycznych bardzo wysoką zimotrwałością oraz zdolnością do budowania jesienią silnego i głębokiego sytemu korzeniowego. Przede wszystkim te cechy pomogą w optymalnym zaprogramowaniu plonu, które odbywa się już w okresie jesiennym. Nasze odmiany, między innymi takie jak: POPULAR F1, MERCEDES F1, MARATHON F1 spełniają wszystkie z tych kryteriów.

 

RAPOOL POLSKA oraz firmy partnerskie SAATEN-UNION POLSKA i DSV POLSKA serdecznie dziękują za odwiedzenie stoiska i bardzo ciekawe rozmowy. Pomogą nam one w jeszcze lepszym dostosowaniu się do Państwa potrzeb.

 

Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na AGRO-SHOW w przyszłorocznej edycji wystawy w dniach 23-26.09.2016 r.

Na Wystawie Rolniczej AGRO-SHOW 2015

RZEPAK OZIMY

RZEPAK OZIMY*

RZEPAK JARY

odmiany RAPOOL POLSKA dostępne u wybranych dystrybutorów.

 

*

RAPOOL Polska Sp. z o.o.

ul. Straszewska 70

62-100 Wągrowiec
Polska, woj. wielkopolskie
telefon: +48 (67) 26 80 710

faks: +48 (67) 26 80 715

Dane  rejestrowe

RAPOOL Polska Sp. z o.o. :

Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000142209,
Kapitał zakładowy: 1.600.000 PLN,

Zarząd: Andrzej Duszejko, Leszek Goliński, Johannes Peter Angenendt, Dietmar Brauer

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI RAPOOL Polska Sp. z o.o.